30 Ocak 2012

Oriflame Danışman Girişi

Yeni insanlarla tanışıp hem sosyal çevrenizi genişletmek hemde ek gelir kazanmak isteyen kişilere iş fırsatı 2012 yılında Oriflame tarafından sunuluyor. Dünyanın en büyük doğrudan satış sistemine sahip olan dev kozmetik markası Oriflame katalog üzerinden satış yapmak isteyen kişilerin yapmış oldukları danışmanlık başvurularını değerlendiriyor. 18 yaşının üstündeyseniz hemen Oriflame satış danışmanlığı için başvuruda bulunabiliyorsunuz. Oriflame satış danışmanı olduktan sonra size internet üzerinden siparişlerinizi girmenize imkan sağlayacak bir kullanıcı adı veriliyor. Oriflame Danışman girişi için yapmanız gereken tek şey arama çubuğunuza Oriflame yazdıktan sonra oriflame resmi internet sayfasına ulaşmanız .

Oriflame ana sayfası açıldıktan sonra pencerenin sağ üst kısmında yer alan büyük yazılı GİRİŞ sekmesini tıklamanız gerekiyor. Bu sekmeyi tıkladıktan sonra açılan pencerede yer alan ve size üyeliğiniz esnasında verilen Danışman Kodu hanesine bu bilgiyi girin ve sonra alt kısımda yer alan şifre hanesini de doldurun. Bu bilgileri doğru ve eksiksiz olarak yazdıktan sonra giriş butonunu seçin.

Oriflame Danışman Girişi yazan butona tıkladığınız anda bilgileriniz doğru ve eksiksiz ise sipariş girebileceğiniz, cari hesabınızı görebileceğiniz ve tüm kampanya detaylarını inceleyebileceğiniz kişisel danışman sayfanız açılacaktır. Şifrenizi unutmanız halinde giriş butonunun altında yer alan Şifremi Unuttum linkini tıklayıp danışman kodunuzu girmeniz halinde sisteme kayıtlı e posta adresinize yeni şifreniz gönderilecektir. Yeni şifreniz ile sisteme danışman girişi yapabilirsiniz. kaynak oriflame kataloğu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder